Dveře

Skládací lamelové dveře, sloužící jako předělovací příčka konferenčního sálu. Příčka je z masivního dřeva, v nástřiku RAL. Obložková zárubeň s bezfalcovým provedením. Po otevření všech křídel vzniká prostor bez omezení průchodu. 2021

Vchodové dveře s obložkou zárubní v činžovním domě vchod do bytu bezpečnostní, protihlukové, v dvoubarevném provedení. Kopie původních dveří.
Montáž a výroba 2021, Praha

Vchodové dvoukřídlé dveře s pevným nadsvětlíkem. Vstup do činžovního domu, otevírání na čip a ovládání domovními telefony.
Montáž a výroba v dubnu 2020, Praha 10 – Vršovice.

Dveře s pevným nadsvětlíkem, bočním eurooknem, bezpečnostním vícebodovým kováním a zasklením bezpečnostním sklem Conex.
Praha 6, soukromý investor.

Vchodové dvoukřídlé dveře s pevným nadsvětlíkem. Dveře jsou vybaveny vícebodovým bezpečnostním zámkem, bezpečnostním kováním, těsněním ve dveřích i zárubní, izolačním dvousklem a kazetou s PUR vložkou.

Vchodové dveře do selského stavení. Palubkové provedení s nástřikem do barvy RAL a pevným nadsvětlovým oknem.

Interiérové posuvné dveře do pouzdra včetně obložkových zárubní. Dále otočné dveře s obložkovou zárubní a okenními parapety. Materiál MDF s bílou povrchovou úpravou. Rodinný dům, Praha 5.

Vchodové, bytové, půdní.

Vchodové dveře, smrk masiv, Onšovice.

Dveře s obložkama, duben 2017, Německo

Okna a vstupní dveře, obec Kamberk

Dveře

Vchodové dveře s pevným horním a bočním nadsvětlíkem. Okno, vše je osazeno zasklením Conex a vyrobené z materiálu Meranti. Akce Praha, Korunní ulice, 2017

Vchodové dveře do činžovního domu, replika původních dveří, s izolačním a bezpečnostním dvousklem, otevírání na čip v Praze 6, Bubenči.

Rodinný dům, Šlapánov

Vstupní dvoukřídlé dveře s bočními vrchními nadsvětlíky. Bezpečnostní dveřní kování, zasklené dvousklem s venkovní stranou v provedeni Conex.
Nástřik do odstínu dle NCS.

Kancelářsky objekt Praha, Karlín
Interierové dveře jsou vyrobené na zakázku z lamino desek včetně obložkových zárubní.